kochanowka.com.pl

Najlepsze miejsca do spędzenia weekendu w górach

Wesele, integracja, zielona szkoła na Mazurach? Sprawdź z jakiej okazji warto odwiedzić ten piękny region!

Żeglarstwo, rekreacja, wędrówki wśród zapierających dech w piersiach krajobrazów – to pierwsze skojarzenia z wakacyjnymi wyjazdami na Mazury. Istnieje jednak znacznie więcej powodów i okazji, aby odwiedzić ten przepiękny region. Zielona szkoła na Mazurach? Impreza integracyjna? A może wesele? Mazurska infrastruktura turystyczna i noclegowa jest doskonale przygotowana na takie okazje!

Zielona szkoła na Mazurach, czyli edukacja i wypoczynek

Zbliżający się koniec roku szkolnego jest naznaczony batalią o jak najlepsze oceny na świadectwie. Chwilę wytchnienia i jakże potrzebne ładowanie baterii może zapewnić zielona szkoła na Mazurach. Dlaczego na szkolny wyjazd warto wybrać właśnie to miejsce? W doskonały sposób można tu połączyć aktywny wypoczynek z walorami edukacyjnymi.

Wędrówki przyrodnicze, gry terenowe, zwiedzanie tutejszych zabytków i atrakcji idzie w parze z lekcjami przeprowadzonymi na łonie natury. Na Mazurach łatwo wytłumaczyć, jak powstawał polodowcowy krajobraz albo omówić polską faunę i florę w ramach odbywającej się w terenie lekcji biologii.

Firmowa integracja? Mazury zapraszają!

Zielona szkoła na Mazurach to nie jedyna okazja, aby zwiedzić tę część kraju. Miejsca noclegowe w hotelach, a także klimatycznych i świetnie wyposażonych domkach letniskowych przyciągają także gości organizujących firmowe wyjazdy i szkolenia. Trudno wyobrazić sobie lepsze warunki, w jakich mogłaby odbywać się integracja. Mazury proponują moc atrakcji, takich jak rejsy po jeziorach, spływy kajakowe, paintball, parki linowe i rowerowe wycieczki. W wielu ośrodkach funkcjonują doskonale przygotowane sale konferencyjne, spełniające wszystkie potrzeby uczestników eventu a możliwości rekreacyjne i malownicze otoczenie ułatwią połączenie oficjalnej części spotkań firmowych z okazją do wypoczynku.

Ślub i wesele marzeń na Mazurach

Mazurskie ośrodki wypoczynkowe są także świetnie przygotowane do organizacji ślubów i wesel. Dlaczego warto zaplanować imprezę właśnie tutaj? Ślub na pomoście stanie się wspaniałym wspomnieniem, przywoływanym do końca życia. Weselne menu można skomponować z wykorzystaniem wyśmienitych lokalnych produktów, Co więcej, w wielu ośrodkach wypoczynkowych oferowane są animacje dla najmłodszych uczestników przyjęcia. Dodatkowy atut stanowią poprawiny w formie rejsu po jeziorze lub ogniska z grillem. Niesztampowy ślub znajduje się na wyciągnięcie ręki!

Wyjątkowe imprezy okolicznościowe

Te wszystkie atrakcje i atuty regionu doskonale sprawdzają się także przy organizacji innych imprez okolicznościowych. Coraz większą popularnością cieszą się chrzciny, komunie, przyjęcia rocznicowe i urodzinowe, a także uroczyste kolację i bankiety. Możliwości zapewnienia gościom atrakcji są na Mazurach praktycznie nieograniczone!

Niezapomniany pobyt w ośrodku Ruciane Park!

Szukając idealnego miejsca na imprezę firmową, zieloną szkołę lub przyjęcie, zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą ośrodka wypoczynkowego Ruciane Park. Na jego terenie, oprócz portu i wyśmienitej restauracji, znajdują się domki letniskowe w kategorii premium, które są ogrzewane i klimatyzowane. Łącznie ośrodek może przyjąć nawet 400 gości, zapewniając im pełne wyżywienie i wiele atrakcji.

Duży plusem tej lokalizacji jest sala konferencyjna o powierzchni 120 m2 z ogromnym ekranem, rzutnikiem i flip chartami. Przyjęcia mogą odbywać się w sali bankietowej lub pod ogrzewanym namiotem, a na miejscu nie brakuje atrakcji dla najmłodszych i dorosłych gości.

Zielona szkoła pełna gier terenowych, rodzinne wesele czy firmowa integracja – Mazury to region, który zdecydowanie warto odwiedzić nie tylko z okazji wakacyjnego urlopu!